gd

GRY

niedziela, 9 marca 2014

2

Od Autorki:
Ten rozdział jest jedynie pokazaniem domu w jakim zamieszkają dziewczyny
----------------------------------------------------------------------------------------

* Cas *

Gdy siedziałam z mamą i dziewczynami w samochodzie te jędze zawiązały mi oczy. Po pewnym czasie przyjechałyśmy na miejsce. Dziewczyny odwiązały mi oczy, a ja zobaczyłam przed sobą wielką białą wille.
Po otrzymaniu kluczy od Cam wbiegłam do środka. Jak zobaczyłam salon myślałam, że oczy mi z orbit wyskoczą :                                                                                                                                                

Chwilkę jeszcze tak stałam po czym poszłam "zwiedzać" dom. Następna była kuchnia :


dziewczyny popędziły już do swoich pokoi, lecz ja stwierdziłam, że obejrzę najpierw cały parter. Przy następnych drzwiach zobaczyłam napis "pokój fitness " :
Potem poszłam na górę. Od razu dostrzegłam drzwi z moim imieniem. Wiedziałam, że ten pokój urządzały dziewczyny. Tylko one wiedziały jakie będzie moje wymarzone mieszkanie.
Dalej Były drzwi do MOJEJ WŁASNEJ ŁAZIENKI!!!!!! 
Gdy już przestałam się podniecać, że mam własną łazienkę stwierdziłam, że pójdę dalej, gdzie znajdował się pokój gościnny: 
A do niego taka łazienka : 
\
Na przeciwko znajdował się pokój taneczny: 
Jak weszłam do środka od razu wybuchłam śmiechem. Cam kulała się ze szczęścia po podłodze. 
Mój następny przystanek to pokój Camili.
Jej łazienka również była w zieleni
Obok znajdował się pokój Mel 
I łazienka 
Następna była salka kinowa 
Weszłam spowrotem do mojego pokoju i walłam się na łóżko. Po 10 minutach bezczynnego leżenia dostrzegłam na ścianie coś dziwnego. Podeszłam bliżej i zobaczyłam tam drzwi w kolorze ściany. Nacisłam lekko klamkę, a moim oczom ukazał się zupełnie biały pokój z czerwonym fortepianem na środku .
Wracając na dół wyszłam na taras. 
Wychodząc zauważyłam, że ogród mamy łączony z jakąś inną willą. Ucieszyła mnie myśl, że mogę spotkać więcej przyjaciół. W sąsiedniej willi na balkonie siedział palący papierosa chłopak. Odwrócił się do mnie,a ja niespodziewanie popchnięta przez kogoś wpadłam do basenu...



1

* Cas *

Jest pierwszy dzień wakacji, a zamiast dać mi się wyspać mądry Brad mi wskakuje rano na łóżko i wrzeszczy.
- Cas wstawajj!!!!!!! CAS ! - ale ja nie dawałam za wygraną. Po 5 minutach się poddał i sobie poszedł. Jednak tak mi się tak tylko wydawało. Podbiegł do łóżka i oblał mnie szklanką zimnej wody.
- Masz przejebane - krzyknęłam i pobiegłam do łazienki. Chwyciłam miskę i nalałam w nią wody. Gdy weszłam do pokoju Brad'a siedział w szafie i chichotał po cichu podeszłam do brata, a on się odwrócił i lekko mnie popchnął, a cała zawartość miski wyleciała na mnie.
- hahahahaha masz za swoje śpiochu. Mama powiedziała, że na chwile wychodzi i masz być na 13 uszykowana bo ma dla ciebie niespodziankę. - powiedział i dumnie wyszedł z szafy
Spojrzałam na zegarek. Cholera już 12 !!!
Pobiegłam szybko do łazienki wzięłam prysznic, zrobiłam makijaż i się ubrałam :
 
Po kilku minutach pod dom podjechała mama i to nie sama. Jechały z nią Cam i Mel. Wybiegłam z domu i przywitałam się z dziewczynami. Żadna z nich nie chciała mi powiedzieć gdzie jedziemy.



* Cam *


Wstałam o 7.30 bo nie przyzwyczaiłam sie jeszcze do późnego wstawania. Wzięłam prysznic i poszłam zjeść śniadanie. Na stole leżała kartka : " Mama z tatą wrócą za tydzień a ja mam sesje wróce o 17 trzymaj się moda   Claudia <3 " Super i co ja teraz będę robić ? Nagle przypomniało mi się, że dzisiaj jedziemy z Mel i Cas zobaczyć nowy dom. Casley nic o tym nie wie. O 9 zadzwoniła mama Cas i powiedziała że o 13 mamy być gotowe. Umyłam zęby i się przebrałam  : 
Pięć po 13 przyjechała mama Cas. Teraz jeszcze po Mel.


* Mel *

Obudził mnie dzwonek telefonu. Spojrzałam na ekran i myślałam że oczy mi wyskoczą. Przeciesz dzisiaj miałyśmy jechać do nowego mieszkania. Niepewnie odebrałam.
- Witaj Melanio - skrzywiłam się jak mama Cas wypowiedziała moje pełne imię
- dzień dobry, pani Samanto - odpowiedziałam od niechcenia
- Będę za dziesięć minut - powiedziała i się rozłączyła.
Stwierdziłam, że nie będę miała czasu sie wykąpać, więc tylko umyłam zęby, umalowałam się i ubrałam : 




Gdy brałam jabłko do buzi akurat zatrąbiła Pani Samanta, więc włożyłam je do torby i pobiegłam do drzwi krzycząc, że wychodzę. 

Bohaterowie

Casley Quin
19-latka z Londynu. Mówią jej Cas. Potrafi grać na gitarze, fortepianie. Słucha rapu. Ma 2 przyjaciółki Milenę i Camilę. Ma starszego brata Brad'a. Przeprowadza się z Melanie i Camilą do nowego domu w Londynie. 
" Nie jestem dziwna , jestem wyjątkowa *.* "
" Nie obchodzi mnie ilu mam przyjaciół, ważne że prawdziwych "













Melanie Elese
19-latka z Londynu. Mówią do niej Mel. Nie umie na niczym grać, ale interesuje się stylem. Słucha Rihanny. Przyjaźni się z Casley i Camilą. Nie ma rodzeństwa. 
" Jestem jaka jestem, nikt mnie nie zmieni "
" Bądź sobą , bo każdy inny jest zajęty "








Camila Edarder
19-latka z Londynu. Mówią do niej Cam. Jest tancerką, hip-hop to jej życie. Przyjaźni się z Casley i Melanie. Ma starszą siostrę Claudię.  
" Mam gdzieś co o mnie sądzisz, nie wysilaj się tak bo i tak to nic nie da "
" Nie oceniaj książki po okładce "












Brad Quin
Brat Casley. Ma 20 lat. Chodzi z Claudią ( siostrą Camili ). Gra na Gitarze. Pracuje w TESCO.










Claudia Edarder 
Siostra Camili. Ma 20 lat. Chodzi z Brad'em. Jest Modelką
















Vanessa Hosstes                                         
Największy wróg Cas, Cam i Mel. Ma 19 lat. Jest ładna, ale pusta i wredna.









One Direction
Zespół muzyczny. W jego skład wchodzą :
* Harry Styles ( 19 lat, nie ma dziewczyny)
*Niall Horan(19 lat, nie ma dziewczyny )
* Louis Tomlinson ( 21 lat ma dziewczynę Eleanor )
* Liam Payne ( 20 lat, ma dziewczynę Danielle )
* Zayn Malik ( 20 lat , nie ma dziewczyny )





Oto bohaterowie mam nadzieję że się spodoba :***