NOTKA POD ROZDZIAŁEM
WAŻNE
Gdy wynurzyłam się z wody spojrzałam w górę i zobaczyłam wyszczerzoną Cam. Jak spostrzegła się że patrzę się na nią zabijającą miną, zaczęła uciekać. Biegałyśmy po całym podwórzu, aż na kogoś nie wpadłam. Tym kimś okazał się mój podajże sąsiad leżący na hamaku. Nie. Jednak spał. Otworzył po woli swoje jak mi się udało zauważyć zielone oczyska i spojrzał się na mnie zmieszaną miną. A no tak. Leżałam na nim, i to jeszcze cała mokra -,- Szybko wstałam i cicho przeprosiłam. Cam już dawno uciekła do domu.
- Hej.. Jestem Harry... Harry Styles - powiedział i wyciągnął do mnie rękę
- yyyy siema.. Jestem Casley Quin. - uśmiechnęłam się i ujęłam jego dłoń - yy wiesz ja muszę lecieć paa - dodałam szybko i pobiegłam do domu, lecz za sobą usłyszałam tylko cichy śmiech.
Szybko dobiegłam do domu i się przebrałam : ( jakby co to pod tym ma krótkie spodenki xx )
Gdy wychodziłam z pokoju wpadłam na Mel mówiącą że jedzie po walizki,a mój tata przywiezie mi samochód. Uśmiechnęłam się tylko i zeszłam na dół.
- widzę, że poznałaś sąsiada. - zaśmiała się uśmiechnięta Cami.
- zabiję cię kiedyś, wiesz ? - odpowiedziałam
- wiem - uśmiechnęła się
*1h później*
/Cam\
Rozpakowałam się już i stwierdziłam, że potańczę. Przebrałam się w mój ulubiony zestaw :
Poszłam do salki tanecznej i włączając muzykę zaczęłam ćwiczyć.
/Mel\
Wykładając ciuchy z walizki znalazłam mój stary strój do biegania, więc włożyłam go wzięłam jeszcze słuchawki i wyszłam.
--------------------Sooorryyyyyyy Ze taki krótki ale nie mam ostatnio czsu ;d
RODZIAŁY BEDE DODAWAĆ RAZ W TYGODNIU
.jpg)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz