Hey kochana :D Wiesz że mogłabyś dodać taki ( malutki a duży) dodatek a mianowicie pasek dla obserwatorów znajduje się on w dodatkach na stronę a ja z chęcią bym była 1 obserwującym i szybciej wiedziałabym kiedy nowy rozdział :D Śliczne tło, zdecydowanie rozświetliło to opowiadanie :* Po napisaniu 3 rozdziału możesz rozsławić swój blog np. na http://spis1d.blogspot.com/ :) Wystarczy trochę poczytać w regulaminie i już będziesz mieć więcej czytelników :) Dużo weny na nowy rozdział i może trochę dłuższy? Wiesz czytanie 2 rozdziału zajęło mi nie całą minutę :P Można jeszcze usunąć weryfikacje obrazkową bo to zniechęca ludzi do komentowania... ( Wiem coś o tym bo sama tego nie lubię xd) ~Wariatka Merry we własnej osobie z http://hope-last-resort.blogspot.com/ Buziaki :****
Hey kochana :D Wiesz że mogłabyś dodać taki ( malutki a duży) dodatek a mianowicie pasek dla obserwatorów znajduje się on w dodatkach na stronę a ja z chęcią bym była 1 obserwującym i szybciej wiedziałabym kiedy nowy rozdział :D Śliczne tło, zdecydowanie rozświetliło to opowiadanie :* Po napisaniu 3 rozdziału możesz rozsławić swój blog np. na http://spis1d.blogspot.com/ :) Wystarczy trochę poczytać w regulaminie i już będziesz mieć więcej czytelników :) Dużo weny na nowy rozdział i może trochę dłuższy? Wiesz czytanie 2 rozdziału zajęło mi nie całą minutę :P Można jeszcze usunąć weryfikacje obrazkową bo to zniechęca ludzi do komentowania... ( Wiem coś o tym bo sama tego nie lubię xd)
OdpowiedzUsuń~Wariatka Merry we własnej osobie z http://hope-last-resort.blogspot.com/ Buziaki :****
Ale kursor myszki jest zaisty *,* Zakochałam się w nim xD Nadal weny życzy ci Świrnięta Merry :****
OdpowiedzUsuńBlog Świetny kochana ! Mam nadzieje że next nadejdzie szybko i zgadam się z tą wyżej ! :D
OdpowiedzUsuń